Biz Kimiz ?

Firmamız 2001 yılından bu yana Paulownia fidanı üretimi ve satışını yapmaktadır. Firmamız tarafından Paulownia ağacının dikimi, yetiştirilmesi, bakımı konularında çok detaylı araştırmalar ve incelemeler yapılmıştır.

Firmamız, Paulownia fidanı üretimi ve satışı konusunda oldukça tecrübelidir. Firmamız, sadece satış amacını güden bir politikayı izlememektedir. Satış sonrası destek ve kurumaya karşı garantili satış politikaları firmamızın güvenilirliğini arttırmıştır.

Arazi seçimi, Paulownia plantasyonları oluşturulmasında başarılı olabilmenin ilk şartıdır. Firmamız, büyük plantasyon çalışmaları için arazi kontrolü yaparak satış yapma ilkesini benimsemektedir.

Büyük plantasyonlarda birinci ve ikinci yıl bakımları ile ilgili olarak teknik destek veren firmamız her konuda Paulownia üreticilerinin yanında olmaya devam edecektir.

Bazı üretici firmalar sadece kar amacı güden bir satış politikası izleyerek olur olmaz her araziye fidan satışı yapmışlardır. Uygun olmayan arazilere yapılan fidan dikimlerinde yaşanan olumsuzluklar Paulownia ağacı hakkında bazı olumsuz düşüncelerin oluşmasına neden olmuştur. Firmamız bu konuda üreticilere destek olmakta ve uygun olmayan arazilere fidan satışı yapmamaktadır.

Adres : Davutağa Köyü Akçakoca / Düzce
Telefon : 0380 631 22 48
Gsm : 0542 217 46 92 - 0542 834 57 15
Yetkili : Ramazan ÖZALP